28 квітня – Всесвітній день охорони праці!

Дата: 28.04.2021 15:55

28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. З метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання та громадських організацій до проблем охорони праці відбулася нарада за участю першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Селютіна, завідувача сектору з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з охоронними органами Віталія Димчишина, менеджера Єланецької філії АТ «Миколаївобленерго» Північного округу Олександра Кишковського, інженера з охорони праці Північного округу Дмитра Свидра, на якій розглянуто ряд питань щодо стану охорони праці; необхідності дотримання правил власної безпеки і гігієни праці під час виконання робіт, важливості дотримання здорового способу життя та необхідності проходження медичних оглядів; недопущення та запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторно хвороби, спричиненої корона вірусом.

Олександр Кишковський проінформував про те, що по Єланецькій філії АТ “Миколаївобленерго” Північного округу оголошено місячник з електробезпеки з 26.04.21 по 28.05.21р. по поліпшенню організації роботи з підлеглим персоналом, під час якого велика увага приділятиметься стану охорони праці серед населення, а саме недопущення травматизму зі сторонніми особами на енергетичному обладнанні. Тому працівниками  АТ “Миколаївобленерго” будуть розповсюджені інформаційні повідомлення в місцях великої скупченості людей (базарна площа, автовокзал, магазини) щодо дотримання елементарних вимог електробезпеки.