Громада тоді успішна, коли там живуть активні люди

Дата: 27.04.2021 17:01

Питання санітарного стану та благоустрою важлива для кожної територіальної громади. Тому, з настанням весни, всі намагаються впорядкувати свої території.

26 квітня 2021 року, працівниками з благоустрою селищної ради було розвезено пісок на кладовища громади: Центральне кладовище – 15 тонн, Рущинське кладовище – 10 тонн, Бантишівське кладовище - 5 тонн, Велідарівське кладовище -5 тонн, Братолюбівські  два кладовища - по 3 тонни, Малоукраїнське кладовище - 6 тонн, Маложенівське кладовище - 5 тонн. Інші громади завезли пісок самостійно.

Єланецька селищна рада щиро дякує голові ФГ «Аваль» Алхімову Валерію Дмитровичу за надання техніки для завантаження піску та постійну підтримку нашої громади.

Сьогодні, зранку, працівники благоустрою впорядковували клумби в центрі селища по вулиці Соборній. Проводяться роботи по зачистці обочин по вулиці Шевченка.

Шановні жителі нашої громади! Просимо Вас бути свідомими та своєчасно проводити роботи з наведення благоустрою на територіях прилеглих до ваших домогосподарств. Хочемо подякувати всім мешканцям, які вчасно проводять прибирання біля своїх домівок. Завдяки вашій небайдужості населені пункти нашої громади будуть виглядати охайними та упорядкованими.