Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації та майна комунальної власності, депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини та антикорупційної діяльності

Дата: 23.04.2021 15:00

23 квітня  під головуванням  Василя Боганцева відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації та майна комунальної власності, депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини та антикорупційної діяльності. У роботі комісії взяли участь селищний голова Любов Баденко, перший заступник селищного голови Олександр Селютін, завідувач сектору комунальної власності, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Олена Кирильчук.

На порядок денний засідання було винесено 10 питань.

В ході обговорення розглядались питання безоплатної передачі  індивідуально визначеного рухомого та нерухомого майна  до комунальної власності Єланецької селищної ради, проведення ремонтних робіт комунальних доріг і вулиць, тарифів на послуги, що надаються  ЄСКП «Єланецьводопостач», Правил благоустрою території населених пунктів Єланецької територіальної громади, внесення змін та доповнень до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Єланецької селищної ради на 2021-2025 роки, Програми економічного і соціального розвитку Єланецької селищної ради на 2021–2023 роки.

До питань, що розглядались на засіданні комісії,  були внесені пропозиції,  та рекомендовано селищному голові винести  їх на розгляд сесії.