Сходи громадян в селі Ольгопіль

Дата: 23.04.2021 12:03

21 квітня в Ольгопольській громаді відбулися сходи громадян за місцем проживання, в яких взяло участь більше сорока жителів громади.

Присутні підтримали думку старости щодо дотримання правил благоустрою.

Обговорили питання щодо централізованого вивозу сміття з домогосподарств, благоустрій  кладовищ. Підтримали пропозиції окремих громадян щодо роздільного складування землі та іншого сміття, яке підлягає вивезенню, а також висаджування живих квітів на могилах покійних.

Староста села запропонувала завершили прибирання на кладовищах до 7 травня, так, як у цей день планується генеральне очищення території кладовища.

Також були порушені питання щодо дотримання карантинних обмежень на COVID – 19, особливо під час святкування Пасхи та поминальних днів. Жителі громади одноголосно підтримали думку старости щодо заборони збиратися на кладовищі великими групами.

Окремо обговорено питання декларування доходів громадян (одноосібників) та наголошено про необхідність подачі декларації до 30 квітня.

Також присутніх турбували питання випасання худоби. Голова спілки «Ласуня» В.Я.Чабанов надав роз’яснення з цього питання.

Така форма спілкування старости  з громадою сприяє вирішенню актуальних проблем її жителів.