Відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Дата: 22.04.2021 12:01

У рамках підготовки до чергової шостої сесії селищної ради, запланованої на 29 квітня,  21 квітня  під головуванням  Тетяни Гавенко відбулося засідання профільної комісії селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій. У роботі комісії взяли участь селищний голова Любов Баденко, заступники селищного голови, начальник фінансового відділу, старости сіл  та головні розпорядники коштів.  На порядок денний засідання було винесено 11 питань.

Депутати обговорили ряд питань, що стосуються  внесення змін до бюджету Єланецької селищної  територіальної громади на 2021 рік, внесення доповнень до програми економічного і соціального розвитку громади, збільшення вартості дітодня в закладах дошкільної освіти, призначення і виплати стипендій обдарованим та здібним дітям. Також затвердили Порядок надання платних соціальних послуг  комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг Єланецької селищної ради» та тарифи на платні соціальні послуги, обговорили питання звільнення окремих категорій  громадян від плати за надання соціальних  послуг,  погодили тарифи на   послуги,  що надаються  ЄСКП «Єланецьводопостач», та обговорили умови проведення  конкурсу серед старост населених пунктів Єланецької селищної ради на кращий санітарний стан та благоустрій території.

Членами комісії ініційовано включення до порядку денного сесії питання про роботу комісії з легалізації зайнятості щодо проведення кампанії по декларуванню доходів громадян, отриманих у 2020 році.По кожному питанню прийняті відповідні рекомендації .