Триває двомісячник з благоустрою

Дата: 22.04.2021 11:04

21.04.2021р. працівники з благоустрою селищної ради та працівники  дитячих садочків  провели зачистку вуличного сміття та  побілку бордюрів по вулицях Парковій та Соборній в смт Єланець.

На території  села Федоро-Михайлівка  проведено прибирання кладовища, автобусної зупинки, розчищено обочини   на містку. У селі Нововасилівка прибрано територію біля поштового відділення,  висаджено квіти та кущі біля  монументу Слави, в парку при  в’їзді в село  обрізано паросль.

Жителі села Півні долучилися до двомісячника  з благоустрою. Спільною працею громадяни впорядкували   огорожу дитячого майданчика в центрі села. Продовжується робота по впорядкуванню території  Ясногородського закладу дошкільної освіти «Сонечко», побілено дерева, бордюри, проведено  фарбування  ігрового майданчика.

Фото без описуФото без опису

Тривають роботи по благоустрою території в Ольгопольській громаді, зокрема висаджені квіти біля адмінбудинку  та побілені дерева при в’їзді в село.

У Великосербулівській громаді  при в"їзді в село Нововолодимирівка впорядковано стеллу " Жінка з хлібом". У селі Великосербулівка відремонтовано могилу загиблим воїнам Другої світової війни та прибрано кладовище. Продовжується побілка дерев та  бордюрів. У прибиранні територій взяли участь  працівники виконавчого комітету , працівники дитячих садочків, музею, спортивного клубу та  клубної філії.

Працівниками виконкому Маложенівського старостинського округу та працівниками дитячого садка «Зернятко» в селі Веселий Поділ прибране кладовище, знищено несанкціоноване сміттєзвалище та реставровано пам’ятник  , який встановлений на місці братської могили загиблих воїнів. Наведено лад біля шкільної зупинки в селі Кам’янка та розфарбовано її в стилі Петриківського розпису.

Також до впорядкування своїх територій долучилися жителі села Калинівка.

Заходи по благоустрою Єланецької громади тривають.