Подяка керівнику ТОВ «Софія Граніт» Віталію Шевченку

Дата: 16.04.2021 17:55

В рамках організації заходів, передбачених двомісячником чистоти, благоустрою та озеленення на території Єланецької громади було завезено 250т. піску на кладовища смт Єланець та сіл громади, а також в  дитячі садочки та на дитячі майданчики.

Єланецька селищна рада від імені всієї громади висловлює щиру подяку керівнику ТОВ «Софія Граніт» Віталію Геннадійовичу Шевченку за небайдужість до вирішення проблем територіальної громади та надання благодійної допомоги по доставці піску.

Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка нашої громади. Ви вкотре підтвердили, що ваші діла не розходяться з ділом. Бажаємо Вашій організації благополуччя, процвітання та успіхів.