Туристичний дайджест Миколаївщиною. Дивовижна та незвичайна краса Мигії

Дата: 15.04.2021 08:44

Одним з найбільш туристично привабливих місць на Миколаївщині є село Мигія Первомайського району. Його називають «маленькою Швейцарією» за велику кількість скелястих островів посеред Південного Буг та столицею «українського рафтингу». На Мигійських порогах проводяться міжнародні змагання з плавання на байдарках та рафтах.

Мигія славиться не лише своїми екстремальними розвагами, а й багатовіковою історією. Головною визначною пам'яткою Мигії є пороги на Південному Бузі, які називають Мигійськими. Це найвідоміша частина Національного природного парку "Бузький Гард".

До речі, Мигійські пороги - одне з 7 природних чудес України.

Неподалеку від Мигійських порогів розташована будівля парового млина, яку звели ще у 1888 році. Будівля млина має 5 поверхів і нагадує середньовічний замок.

Всі ці дивовижні природні пам'ятки не залишать вас байдужими до цього місця.

Крім того, тут налічується понад 900 видів рослин, 26 із яких занесені до «Червоної книги».