Поповнюємо скарбничку нагород!

Дата: 31.03.2021 16:42

Наприкінці березня вкотре зібрав усіх шанувальників вокального та декоративно-прикладного мистецтва Миколаївщини обласний конкурс «Материнська пісня». У ньому взяли участь понад 500 осіб. Традиційний культурний захід, організований Миколаївським обласним центром народної творчості, знову довів: для поціновувачів красивого і вічного не існує жодних перепон, навіть за карантинних умов.

У номінації «Вокальне мистецтво» учасники виступали у творчих напрямках:

«Вокально-музична композиція з елементами театралізації»;

«Інсценізовані та театралізовані пісні»;

«Віночки пісень про матір, батьків з елементами театралізації».

Всього взяло участь 64 колективи, окремі майстри та виконавці з усіх регіонів Миколаївщини.

Єланеччину на конкурсі вкотре представляв «народний» естрадний гурт «ШЛЯГЕР» КЗ ЦКД "Зоря" під керівництвом О.Слободніченка літературно-музичною композицією «Молитва матері» (реж. – В.Слободніченко).

Журі, оцінивши виступи за такими критеріями: рівень виконавської майстерності та художня виразність; відповідність виступу тематиці, використання елементів народної творчості; наближених до українських традиції, оригінальність репертуару; глибина розкриття змісту творів і виконавський артистизм; творчий підхід, індивідуальність виконавців, сценічна культура визначило наш «ШЛЯГЕР» володарем Гран-прі!

Вітаємо всіх учасників «Шлягеру» з такою високою нагородою, і дякуємо друзям, що відгукнулися і допомогли в здійсненні театрального задуму – Анастасії Чорній та Віталію Фабрикову, які вдало зіграли ролі матері та сина.