Рейдові перевірки щодо дотримання карантинних обмежень

Дата: 29.03.2021 14:18

В зв’язку з введенням «Червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Миколаївської області, 28 березня 2021 року, мобільною робочою групою за участю представників Єланецької селищної ради, сектору поліцейської діяльності №1 відділення поліції №1 Вознесенського РУП ГУНПУ у Миколаївській області та ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області були проведені перевірки щодо дотримання вимог посилених протиепідемічних заходів передбачених п.3.5 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

В ході перевірки, з підприємцями проведено роз’яснювальну роботу та роздано пам’ятки щодо дотримання карантинних обмежень та адміністративну відповідальність за їх порушення .

Єланецька селищна рада звертається до мешканців Єланецької громади, керівників підприємств,  установ, організацій та закладів,  незалежно  від  форм  власності та  господарювання – неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів.

Від чіткого виконання карантинних заходів залежить наше здоров’я та здоров’я оточуючих нас людей!