Проведено навчання з питань цивільного захисту населення.

Дата: 25.03.2021 15:39

На виконання розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 30.12.2020 року №575-р «Про організацію навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту в мережі підрозділів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області 2021 року» 25 березня, в великому залі адмінбудинку Єланецької селищної ради було проведено навчання осіб керівного складу та фахівців Єланецької громади, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Навчання провів  викладач навчально-методичного  центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області  Мартинов Олександр Вікторович.

Всі слухачі за результатами навчання отримають відповідні сертифікати.