Робоча нарада з старостами сіл Єланецької селищної ради

Дата: 25.03.2021 15:36

25 березня 2021 року відбулася нарада з старостами сіл Єланецької селищної ради за участю селищного голови Любові Баденко, першого  заступника селищного голови Олександра Селютіна, заступників селищного голови Тетяни Бурлаки та Людмили Клобукової, начальника фінансового відділу селищної ради Алли Склярової, начальника відділу земельних ресурсів  та агропромислового розвитку Людмили Шатохіної.

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

1. Про стан роботи з сім’ями, в яких проживають діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, а   також  з сім’ями, що перебувають під соціальним супроводом.

2. Про активізацію  робіт по благоустрою населених пунктів Єланецької громади.

3. Про партнерську взаємодію у вирішенні питань освіти, культури і медицини.

4.  Про заходи щодо виконання і  наповнення бюджету Єланецької селищної ради за І квартал 2021 року.

5.  Про продовження роботи  щодо повної інвентаризації земель, створення Єдиного реєстру земель Єланецької селищної ради і внесення даних до нього,  стан декларування доходів одноосібників та інформування про хід весняно-польових робіт у господарствах усіх форм власності.

За підсумками розгляду питань селищним головою надані відповідні протокольні доручення.