ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «ПОЧУЙ МЕНЕ»

Дата: 25.03.2021 09:41

Починаючи з 05 березня 2021 року  Міністерством соціальної політики України у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізується пілотний проект «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікацій людьми з вадами слуху та представниками органів державної влади.

Суть проекту полягає у спрощенні процесу при отриманні нечуючими будь – яких державних послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також у вигляді відеолиста.

Скористатись відповідною послугою можна через сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене»).

Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр.

Відповідні інформаційні матеріали щодо користування такою послугою розміщені на офіційному сайті Мінсоцполітики та сторінці Фейсбук.