Заклади культури Єланеччини - осередки розвитку громади

Дата: 24.03.2021 17:10

Протягом 22–24 березня 2021 року  робочою групою на чолі із Бурлакою Т. Ю., заступником Єланецького селищного голови, робочою групою у складі: Т. Савельєвої, начальника відділу культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини,  В. Слободніченко, головним спеціалістом відділу, керівниками  КЗ «Центр культури і дозвілля «Зоря», КЗ «Публічна бібліотека» З. Соломко та В. Слободніченко, методистами та фахівцями галузі «Культура» вивчено стан сфери культури в цілому та кожного закладу культури, які розташовані і функціонують на території Єланецької селищної ради, зокрема.

До роботи на засадах партнерської взаємодії були залучені старости сіл.

Робочою групою вивчено питання щодо:

• стану приміщень, у яких розташовані заклади культури (клубні заклади, сільські бібліотеки-філії, музеї);
  • визначення обємів ремонтних робіт приміщень, благоустрою територій, тощо;
  • кадрового складу;
  • ведення ділової документації;
  • наявності компютерної техніки;
  • забезпечення швидкісним Інтернетом.

За результатами об’їзду закладів культури підготовлено узагальнюючу довідку, окреслено пріоритетні напрями і завдання сфери культури, відзначено позитивні зрушення та успіхи, проаналізовано недоліки, проблеми та напрацьовано шляхи їх вирішення.

Після обговорення та ретельного аналізу довідки, Єланецьким селищним головою Л. Баденко будуть  надані протокольні доручення відповідальним особам та розглянуто  клопотання з першочергових проблем на рівні селищної ради та депутатського корпусу.

Дякуємо усім учасникам обїзду, сподіваємося на подальшу співпрацю у вирішенні наших спільних проєктів по розбудові сфери культури!