77-ма річниця визволення с.Возсіятське від фашистських загарбників

Дата: 19.03.2021 17:09

Нам не забути днів війни…

У нашій пам`яті вони.

І ті герої незабутні,

що з нами йдуть в віки майбутні.

18 березня 1944 рік... Ця дата згадується зі сльозами на очах. Сьогодні ми відзначаємо 77-му річницю визволення нашого села від німецьких загарбників. У цей особливий для кожного з нас день ми згадуємо тих, хто подарував нам мирне небо і щасливе життя, вшановуємо мужність, відвагу, героїзм солдатів, які з честю виконали свій обов’язок, зробили все, щоб прийшла Перемога!

Возсіятською клубною філією разом з бібліотекаркою Діордіцою М.С., головою ради ветеранів Скопінською Л.Л. та педагогом-організатором Непшою І.В. у шкільному музеї Возсіятського ліцею для учнів була проведена година пам'яті "Ви перемогли! Ми пам'ятаємо!".

Біля пам'ятного знаку на згадку про загиблих односельчан та біля Братської могили виступила староста села Свиденко Т.В. Потім учнями та вчителями Возсіятського ліцею, представниками сільської бібліотеки, сільської ради та клубної філії було вшанувано пам'ять загиблих хвилиною мовчання, та покладено квіти.