День визволення Єланеччини від фашистських загарбників.

Дата: 19.03.2021 14:05

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя… Минуло 77 років відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на єланецьку землю довгоочікуваний та вистражданий мир.

19 березня 2021 року з 10.00–11.00 год. у Парку Слави селища Єланець відбулася година вшанування загиблих воїнів з нагоди відзначення 77-ї річниці вигнання нацистів із території Єланецького району та Миколаївської області.

У зв’язку з загостренням ситуації щодо захворюваності на  COVID-19, всі присутні протягом години (уникаючи скупчення людей), дотримуючись карантинних вимог, поклали квіти до  могили загиблих воїнів в Парку Слави. Також покладено квіти до пам’ятника загиблим воїнам-визволителям, місце покладання «Заяр».

З найтеплішими словами  до всіх присутніх звернулася селищний голова Любов Баденко, зазначивши, що скільки б часу не минуло, безсмертним завжди буде подвиг переможців, які відстояли незалежність свого краю, принесли свободу її народу. Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. Побажала всім міцного здоров’я, добробуту та мирного неба над головою.

У ході заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих у період воєнного лихоліття.

Відділ культури представив літературну-музичну композицію «З вдячністю в серцях».