Привітання з Днем визволення Єланця від фашистських загарбників

Дата: 19.03.2021 11:29

Шановні жителі громади! Від щирого серця вітаю Вас з 77-ою річницею  визволення Єланеччини від фашистських загарбників.

Дорогі ветерани, учасники бойових дій та партизанського руху, дякуємо вам за те, що ви у надзвичайно важкій боротьбі, вистраждали і захистили нашу свободу. За те, що своїми руками підняли наш край з руїн і що ви навчаєте нас, як потрібно жити і любити свою Батьківщину! Ми пам’ятаємо, що тільки завдяки мужності та стійкості наших дідів й прадідів було врятовано Україну і Світ від нацистської чуми.

Бажаю всім здоров’я, щастя, упевненості в грядущому дні й ніколи не зазнати ні вам, ні вашим дітям і внукам воєнних лихоліть. Нехай нас у всі часи об’єднує та згуртовує любов до рідного краю, бажання захистити його, зробити ще красивішим, багатшим, квітучим!

Нехай на вулицях нашої громади завжди панує атмосфера миру і добра, а в життя кожного з вас доля приносить тільки позитивні зміни, сім’ї будуть міцними, а діти ростуть здоровими і щасливими!

З повагою, Єланецький селищний голова Любов Баденко