До уваги мешканців громади! Відновлення автобусного маршруту Вознесенськ – Єланець

Дата: 18.03.2021 14:59

На сьогоднішній день автобус виконує два рейси кожної п’ятниці за таким графіком:

Рейс 1. Напрямок: відправлення з м. Вознесенськ (ІІ школа, зупинка «Кактус») - 6:00; прибуття в с.Нововолодимирівка - 7:00; с.Великосербулівка – 7:10; Велика Солона – 7:40; смт Єланець – 8:00. Зворотній напрямок: відправлення з смт Єланець (зупинка на вул. Паркова, біля будівельного магазину) – 8:00; прямує через села Велика Солона, Нововолодимирівка, Великосербулівка, прибуття в м.Вознесенськ - 10:00.

Рейс 2. Напрямок: відправлення з м.Вознесенськ (ІІ школа, зупинка «Кактус») – 12:30; прибуття в с. Нововолодимирівка – 13:30; с.Великосербулівка – 13:40; с.Велика Солона – 14:00; смт Єланець - 14:20. Зворотній напрямок: відправлення з смт Єланець(зупинка на вул. Паркова, біля будівельного магазину)  -  14:20; прямує через села Велика Солона, Нововолодимирівка, Великосербулівка, прибуття в м.Вознесенськ – 16:30.

На прохання жителів громади, за домовленістю, в тестовому режимі, з 28 березня 2021 року, автобус буде здійснювати додаткові  рейси в неділю, за цим же маршрутом.  Якщо  буде наповнення автобуса, то рейси за маршрутом Вознесенськ – Єланець будуть здійснюватися щонеділі, за цим же графіком.