Нарада керівників закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради

Дата: 12.03.2021 08:54
Кількість переглядів: 948

11.03.2021 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради за участю Бурлаки Тетяни Юріївни, заступника Єланецького селищного голови, Соколова Андрія Михайловича, начальника Єланецького міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Порядком денним наради було передбачено розгляд таких питань:

  1. Про закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації в закладах загальної середньої освіти.
  2. Про замовлення підручників для 8, 4 класів закладів загальної середньої освіти.
  3. Про стан вивчення професійної діяльності педагогів, які атестуються у 2020/2021 навчальному році.
  4. Про стан організації харчування в закладах загальної середньої освіти.
  5. Про проведення заходів з благоустрою територій закладів загальної середньої освіти.

Головань С. В., начальник відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради зосередила увагу керівників на порядку проведення державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році та строках закінчення навчального року, що пов’язано з довготривалим навчанням здобувачів освіти за дистанційною формою.

Обговорено актуальні питання загальнодержавного моніторингу якості початкової освіти у Єланецькому закладі загальної середньої освіти
І–ІІІ ступенів, який буде проведено 23 квітня 2021 року  відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21 січня 2021 року № 78 «Про проведення основного етапу другого циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів середньої освіти».

Директори закладів освіти доповіли про результати вивчення професійної діяльності педагогів, які атестуються у 2020/2021 навчальному році. Окремо розглянуто питання про присвоєння педагогічним працівникам закладів освіти педагогічного звання «Старший учитель» в частині відповідності кваліфікаційним вимогам, викладеним у Типовому положенні про атестацію педагогічних працівників.

Серед актуальних питань освітньої галузі виокремлено організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти. Бурлака Т. Ю., заступник селищного голови, ознайомила присутніх із результатами вивчення стану харчування в закладах загальної середньої освіти робочою групою у складі депутатів селищної ради. Детально зупинилася на недоліках, виявлених під час об’їзду закладів освіти, наголосила на безумовному дотриманні вимог нормативно-правових документів та відповідальності керівників за організацію та якість харчування дітей.

У своєму виступі Соколов А. М., начальник Єланецького міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відзначив позитивні зрушення щодо придбання обладнання для шкільних харчоблоків та систем (приладів) доочистки води, зосередив увагу присутніх на виконанні приписів Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та продовження роботи щодо запровадження системи НАССР у закладах освіти. Андрій Михайлович наголосив на необхідності проведення навчання відповідальних осіб за харчування в ЗЗСО із залученням фахівців Єланецького міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Мазур Л.В., медична сестра Єланецького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів, ознайомила присутніх із переліком документів, необхідних для складання та затвердження перспективного меню на весняно-літній період. Зауважила, що у звязку з відмінностями наявного обладнання в харчоблоках шкіл, перспективне меню буде також буде різним. Завдяки плідній співпраці Єланецького міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради та фахівців Єланецького професійного аграрного ліцею напрацьовано 3 проєкта варіантів перспективного меню на весняно-літній період.

Серед важливих питань було розглянуто питання обліку, обстеження умов проживання та вивчення проблем дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей.

До відома керівників закладів освіти доведено інформацію про проведення двомісячника чистоти, благоустрою та озеленення території Єланецької селищної ради. Зобовязано навести порядок на прилеглих до шкіл територіях, впорядкувати памятники загиблих воїнів, висадити фруктові дерева, кущі та квіти.

Акцентовано увагу керівників закладів освіти на залученні учнів та педагогічних колективів до підготовки, проведення та участі в заходах з нагоди 77-ї річниці вигнання нацистів із території Миколаївської області та Єланецького району.

За результатами наради надано відповідні доручення.

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь