На Єланеччині пройшли зональні змагання з баскетболу (юнаки, дівчата) ХХ обласних Спортивних ігор серед учнів ЗЗСО

Дата: 11.03.2021 17:21

9 і 11 березня 2021 року з метою популяризації та подальшого розвитку баскетболу, пропаганди здорового способу життя, в дитячо-юнацькій спортивній школі Єланецької селищної ради відбулися змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти територіальних громад області.

Протягом двох днів у змаганнях з баскетболу взяли участь команди з Новомарївської, Дорошівської ОТГ та Єланецької селищної ради, понад 40 юнаків та дівчат.

До початку змагань, відповідно до вимог, проведено огляд спортивного залу та складено Акт підготовки спортивної споруди, який підписали директор Єланецької ДЮСШ Єдаменко О. А., головний суддя змагань Айрапетян А. А. та медичний працівник Гаєвська Т. М.

Змагання проводилися із належним дотриманням протиепідемічних заходів відповідно до діючих нормативних документів.

Головним суддею змагань Айрапетяном А. А., вчителем фізкультури Єланецького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів, проведено засідання мандатної комісії (відповідно до Регламенту проведення змагань з баскетболу), разом із суддівською колегією оголошено систему проведення змагань, проведено жеребкування та складено календар ігор. Відповідно до протиепідемічних заходів під час карантину привітання учасників проходило під час гри. У спортивній залі під час змагань знаходились тільки дві команди, судді, представники команд, медичний працівник та секретар.

Кожна команда мала єдину форму з номерами на футболках.

Захоплююча боротьба закінчилася перемогою збірної команди  Єланецької селищної ради  серед юнаків і серед дівчат. У складі збірних були учні Єланецької гуманітарної гімназії (вчитель: Мартишко В. М.), Єланецького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів (вчитель: Айрапетян А. А.) та Возсіятського ліцею (вчитель: Твердохліб В. С.).

Підсумкові результати змагань серед юнаків:

І місце – збірна команда Єланецької селищної ради (37 очка);

ІІ місце – збірна команда Новомарївської ОТГ (5 очків).

Підсумкові результати змагань серед дівчат:

І місце – збірна команда Єланецької селищної ради (33 очка);

ІІ місце – збірна команда Дорошівської ОТГ (14 очків).

Після завершення змагань Головним суддею та секретарем підписано технічний звіт Головного судді про проведення змагань.

Бажаємо усім учасникам змагань нових спортивних досягнень, а збірній команді Єланецької селищної ради удачі і перемоги у фінальних змаганнях з баскетболу!