Нарада по благоустрою селища

Дата: 11.03.2021 16:55

Сьогодні, 11 березня 2021 року Єланецький  селищний  голова Любов Баденко провела нараду  з керівниками підприємств, організацій, установ селища  Єланець  з питань благоустрою прилеглих територій.

До відома присутніх доведено інформацію про початок двомісячника чистоти, благоустрою та озеленення на території Єланецької територіальної громади.  З метою утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані,  керівникам підприємств, установ та організацій доручено здійснити комплекс робіт, спрямованих на забезпечення та постійне підтримання чистоти і порядку, збереження зелених насаджень, рекомендовано забезпечити постійне прибирання сміття, побутових відходів, бруду, опалого листя.

Відділом матеріально-технічного забезпечення селищної ради буде організовано вивезення сміття за рахунок коштів селищної ради за попередньою домовленістю з керівниками підприємств, установ, організацій.

Єланецька селищна рада закликає жителів селища, власників приватних будинків та жителів багатоповерхівок приєднатися до двомісячника та здійснити заходи щодо благоустрою прилеглих територій.