Вітання з 8 Березня

Дата: 05.03.2021 12:22

Любі жінки!

Прийміть мої найщиріші вітання зі святом весни, молодості та краси – 8 березня!

Жінка здатна наповнювати будні яскравими фарбами, спонукати до шляхетних вчинків і добрих справ.

Добрі і ласкаві, хоробрі і такі тендітні. Знайте - ви, найдорожче, що є в житті кожного чоловіка! Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований!

Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.

Бажаю, щоб Ваш день був сонячним і радісним,  довкола вас панували любов і гармонія, а на вашу честь розквітали квіти й звучала музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Щастя Вам, удачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

З повагою, селищний голова Любов Баденко