До 150-річчя з дня народження Лесі Українки.

Дата: 26.02.2021 13:36

25 лютого 2021 року виповнилося 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.

Творчість Лесі Українки - відома не тільки в українській, але й у світовій літературі. Життя поетеси – це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця, рівноцінну постать якій важко знайти навіть на планетарних художніх теренах.

З нагоди 150-річчя з Дня народження безсмертної поетеси на Центральній площі селища відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченка.

Цього дня  представники селищної ради, працівники культури, бібліотеки,учні та небайдужі єланчани зібралися аби віддати данину шани і пам’яті славетній українській письменниці.

У день народження видатної письменниці, вплелася нев’янучими квітами у вінок безсмертя нашій славній землячці літературно-музична композиція «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я…» від Єланецької центральної бібліотеки.

Хай звучить слово Лесі і слово про Лесю, як шана наша пам’яті її великій!