Cемінар-нарада за участю спеціалістів відділу соціального захисту населення Єланецької селищної ради

Дата: 24.02.2021 14:00

24 лютого 2021 року відбувся семінар-нарада  за участю спеціалістів відділу соціального захисту населення Єланецької селищної ради, КЗ  «Центр надання соціальних послуг Єланецької селищної ради» та фахівців із соціальної роботи з питань соціального захисту населення.

Начальник відділу соціального захисту населення Єланецької селищної ради Ліснічук Т.О. провела навчання з фахівцями із соціальної роботи з питань прийому заяв громадян з необхідними документами для призначення державних соціальних допомог, пільг та компенсацій з використанням програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Єланецької селищної ради виступила з питань запобігання насильсьву в сім'ї, торгівлі людьми та соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Директор КЗ «Центр надання соціальних послуг Єланецької селищної ради» Гравченко В.О. проінформувала фахівців із соціальної роботи про соціальні послуги, які надаються населенню громади.

Завідувач відділу соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  КЗ «ЦНСП Єланецької селищної ради» Добровольська Н.М. надала роз'яснення щодо соціального супроводу сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах.