Знову ГРАН-ПРІ!!!

Дата: 24.02.2021 08:56

Нещодавно дистанційно відбувся обласний конкурс «Барви надії», у якому взяли участь понад 100 представників аматорських колективів регіону. Єланеччину на конкурсі представляли учасники художньої самодіяльності з Возсіятського та Маложенівки.

Переглянувши конкурсні виступи учасників, де кожен виступ вражав високою майстерністю, емоційністю, артистизмом, умінням торкнутися словом душі глядача, компетентне журі ухвалило рішення:

Гран-прі - Дует Інна Непша та Роман Шитік – Возсіятська клубна філія центру культури та дозвілля «Зоря» Єланецької селищної ради Вознесенського району;

ІІ місце (номінація «Поезія» категорія «Діти») - Катерина Дідик – Маложенівська клубна філія центру культури та дозвілля «Зоря» Єланецької селищної ради Вознесенського району;

ІІІ місце (номінація «Поезія» категорія «Дорослі») - Людмила Білей – Маложенівська клубна філія центру культури та дозвілля «Зоря» Єланецької селищної ради Вознесенського району;

ІІІ місце (номінація «Літературно-музична композиція» категорія "Дорослі") - Ольга Добрянська – Возсіятська клубна філія центру культури та дозвілля «Зоря» Єланецької селищної ради Вознесенського району.

Переможці Конкурсу, яким присуджено «Гран-прі» та І, ІІ, ІІІ місця, будуть нагороджені дипломами управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації.

Вітаємо наших земляків, адже кожна їхня нагорода - це неоцінений вклад у нашу спільну духовну скарбницю!