Нарада з керівниками закладів дошкільної освіти

Дата: 04.02.2021 13:41

02 лютого 2021 року відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної освіти при Єланецькому селищному голові.

До порядку денного були включені питання:

1. Про газопостачання закладів дошкільної освіти Єланецької селищної ради.
  2. Про основні положення Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту» в частині повноважень керівника закладу та засновника в умовах створення громади.

У зв’язку з тим, що заключення договору про постачання газу із відділом освіти та спорту Єланецької селищної ради (як новоствореної організації) передбачається 18 лютого 2021 року, а наявного газу, не вистачає на нову мережу закладів дошкільної та загальної середньої освіти, запропоновано:

- закладам дошкільної освіти, які опалюються газом (7),
із 02 до 05 лютого організувати роботу через електронний звязок із батьками;

- із 05 лютого 2021 року всі заклади дошкільної освіти перевести у звичний режим роботи.

У частині виконання повноважень керівника закладу освіти згідно чинного законодавства було наголошено на забезпеченні ефективної роботи закладів щодо організації харчування, науково-методичного супроводу, вивчення професійної діяльності педагогічних працівників, які атестуються та документального оформлення їх результатів діяльності тощо.

Керівникам закладів дошкільної освіти надано відповідні протокольні доручення з окреслених питань.