Шановна громадо!

Дата: 02.02.2021 16:51
Кількість переглядів: 412

У відповідь на звернення групи депутатів під назвою «Про недопущення порушень чинного законодавства України головою Єланецької селищної ради»  у минулому номері газети хочу сказати Вам, що для   працівників Єланецької селищної ради давно закінчилися політичні ігри і амбіції та розпочалася кропітка робота. Люди, які  прийшли у команду, усі, хто зараз працює в селищній раді, направляють свої знання та енергію на організацію роботи задля покращення добробуту усієї громади, надання якісних послуг населенню.

Наша робота розпочалася з формування структури ради, створення відділів, установ, їх реєстрації, набору штатних одиниць шляхом проведення конкурсів. А на це потрібен час. Реорганізація сільських рад шляхом приєднання до селищної ради розпочалася 15 грудня 2020 року. Обєкти спільної власності територіальної громади району, загальноосвітні школи і заклади культури передані громаді Вознесенською районною радою 24 грудня. А 25 грудня 2020 року була оперативно проведена сесія селищної ради по прийняттю цих об’єктів.

Із чотирьох проведених сесій селищної ради позачерговими були дві. Ці позачергові сесії проводилися з метою забезпечення стабільної роботи та вирішення нагальних стратегічних  питань та відповідно до вимог чинного законодавства. При підготовці позачергових сесій дотримано вимоги статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та глави 4 Регламенту селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 15.12.2020 року №15. Так, остання четверта позачергова сесія селищної ради скликана на підставі розпорядження селищного голови від 20.01.2021 року, тобто за 7 днів до її проведення, хоча Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачений термін - 3 дні. Усі проекти рішень завчасно розглянуто та відпрацьовано на засіданнях постійних комісій і одноголосно винесені на розгляд сесії. Серед тих, хто голосував «за» порядок денний і час проведення сесії, були усі депутати, що поставили свій підпис під статтею. Питання, внесені до порядку денного, дійсно були важливими, так як затверджувалися акти приймання  об’єктів і майна та здійснювалася передача в оперативне управління новостворених відділів закладів загальної середньої освіти, медицини, культури, дитячих садків. Керівники цих відділів намагалися якнайшвидше передати майно. Дійсно, позачергові сесії, особливо остання, про яку закидають щодо порушення вимог чинного законодавства, проведені в інтересах громади, насамперед – наших дітей, так як рішення про передачу  в  оперативне управління закладів освіти і культури було вкрай необхідне для укладення договору газопостачання, проведення тендерних закупівель для харчування учнів шкіл та дитячих садків.

Хочу  зазначити, що остання сесія від 29 січня пройшла досить конструктивно, з урахуванням зауважень і пропозицій депутатів, голосування відбувалось відповідально і за покликом совісті.

Сьогодні заклади освіти громади змушені перейти на змішану систему навчання, так як згідно з чинним законодавством прямий договір на газопостачання до проведення тендеру можна укласти на суму до 200 тисяч гривень, а на опалення 12 шкіл і 7 дитячих дошкільних  закладів необхідно 600 тисяч гривень на місяць, тобто закупленого об’єму газу  не вистачить при дотриманні належного температурного режиму в приміщеннях. Відділом освіти та спорту селищної ради розпочато тендерну процедуру по закупівлі газу для усіх закладів освіти, яка буде завершена 18 лютого 2021 року.

Шановна громадо! Робота в форматі обєднання в одну громаду не проста, для нас вона нова, ми теж вчимося, можемо помилятися, але ми відкриті до спілкування, готові вислухати усі конструктивні пропозиції, підказки  та поради задля прийняття оптимальних рішень.  Давайте разом зробимо нашу громаду успішною, а життя наших громадян – комфортним!

 

                                              Єланецький селищний голова

 Любов Баденко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь