Подарунки до Міжнародного Дня людей з інвалідністю

Дата: 04.12.2020 11:21

Третього грудня разом зі світовою спільнотою ми відзначаємо Міжнародний день інвалідів. 3 грудня – особливий день не лише для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Відзначення Міжнародного дня інвалідів – нагадування кожному з нас, що поруч живуть люди, які постійно потребують допомоги і захисту. Інвалідність не позбавляє громадян України права на працю. Люди з обмеженими фізичними можливостями потребують соціального захисту та гідних умов життя.

Виконавчим комітетом було прийнято рішення про виділення коштів для придбання фруктових наборів для діток, які проживають на території смт.Єланець, сіл Братолюбівка та Велідарівка та на жаль мають проблеми зі здоров’ям.

Пам’ятаймо, для життя людині з обмеженими можливостями не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Ми всі рівні перед Богом.

04.12.2020 р. 23-є діток отримали від Єланецької селищної ради подарунки.