14 лютого 2018 року відбулося засідання двадцять четвертої позачергової сесії

Дата: 14.02.2018 16:56

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету селищної ради
  2. Про внесення доповнень до рішення 18-ї сесії сьомого скликання №1 від 13.07.2017 р. «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік»
  3. Про укладення контракту з директором Єланецького селищного комунального підприємства «Єланецьводопостач»
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
  5. Про  розторгнення договору оренди землі з гр.Корсік В.А.
  6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в оренду
  7. Про передачу в постійне користування земельної ділянки у зв’язку з реорганізацією
  8. Про укладення та затвердження тимчасових договорів оренди землі
  9. Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. "Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки"

З детальною інформацією можна буде ознайомитися в розділі «Рішення селищної ради».