Пам’ятні заходи до 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2017 16:51

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. У 2017 році годинник життя відрахував 31 рік Чорнобильської катастрофи. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей…

Коли на Прип’яті люд мирно спав,
Й ніщо не натякало на тривогу
Нечистий лиха людству зажадав –
На вічну смерть прирік живу природу.

Жахливий звук, удар аж до небес!
Земля, мов розкололася на двоє!
Четвертий блок – Чорнобильська АЕС,
Біда прийшла і косить нас по двоє.

Радіаційна хмара змела все –
Квітучий сад і, навіть, силу духу,
А «Рудий ліс», мов пам’ятка про це,
Вселяє страх у кожну живу душу.

Викид потужністю у 300 Хіросім
Розбив життя не одного народу.
Приніс лиш смерть в наш український дім,
Укравши радість, щастя із порогу…

26 квітня в парку Слави  відбулися заходи з нагоди 31-ї  річниці Чорнобильської катастрофи, у яких взяли участь голова райдержадміністрації О.М.Посашкова, селищний  голова Л.В.Баденко, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці отець Миколай, сільські голови, ліквідатори аварії, керівники та трудові колективи організацій, установ району та учнівська молодь.

Розпочалися заходи  з покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи в парку Слави

З нагоди 31-ї річниці на ЧАЕС настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці отець Миколай провів панахиду в пам'ять про постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

З щирими словами вдячності до присутніх ліквідаторів звернулися Л.Баденко та О. Посашкова та побажали їм міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку і благополуччя.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих учасників ліквідації, які врятували світ ціною власного життя.