22 вересня єланчани відсвяткували День селища

Дата: 25.09.2017 16:50

22 вересня в селищі Єланець відбулися святкові заходи з нагоди 214 річниці з дня заснування селища. Святкова програма розпочалася  о 15.00 год., яка зібрала на Центральній площі селища всю нашу Єланецьку громаду та гостей селища.

Захоплюючим, незабутнім  дійством був флешмоб у яскравих костюмах та вишиванках за участю вихованців дитячих дошкільних закладів селища Єланець та  учнів Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, які подарували присутнім купу вражень та емоцій.

Із щирими привітаннями до жителів і гостей селища під час урочистостей звернулися селищний голова Л.В.Баденко зі словами вдячності та побажаннями здоров’я кожній родині, процвітання, миру та добробуту. До привітань долучилися голова райдержадміністрації О.М. Посашкова та голова районної ради В.В. з побажаннями злагоди, миру творчих здобутків для  подальшого процвітання нашого селища. Також громаду привітав настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці О.Миколай, який благословив єланчан на добрі справи.

За поданнями керівників підприємств, установ та організацій було нагороджено Почесними грамотами, Подяками та пам’ятними подарунками членів нашої громади

З нагоди святкування 214-річниці заснування селища Єланець, Єланецька селищна рада, Єланецька районна державна адміністрація, Єланецька районна рада нагородила:

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, активну благодійну діяльність:

• Кормишкіна Юрія Анатолійовича – депутата обласної ради
  • Тотоонова Станіслава Хушиновича – керівника ТОВ «Новий сад»
  • Демченко Тетяну Василівну – депутата обласної ради;
  • Істраті Миколу Івановича – депутата районної ради
  • Бугаєвську Аллу Миколаївну – голову ФГ «БАМ»;
  • Гололобова Юрія Миколайовича – голову ФГ «Водолага Є.С.»

За вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва Єланеччини, збереження кращих традицій фермерських династій району, значний внесок у розвиток дитячого футболу, активну благодійну діяльність:

• Гуліна Олексія Володимировича – голову ФГ «Гулін В.А.»;
  • Дуднікова Владислава Васильовича – заступника директора приватного підприємства «Агро-Торговий Дім «Гарант».

За постійне піклування про озеленення церковного двору, благоустрій території церкви, з нагоди Храмового свята Різдва Пресвятої Богородиці та з нагоди 214-ї річниці з Дня народження селища Єланець:

• Іванову Тетяну Олександрівну

За багаторічну плідну працю, відповідальне ставлення до виконання професійних обовязків, відданість справі:

• Глядченко Наталю Петрівну – фахівця з реалізації природного газу «Миколаївгаз ЗБУТ»;
  • Гладюка Олександра Івановича – директора Єланецького селищного комунального підприємства «Єланецьводопостач»;
  • Мун Сергія Костянтиновича – головного інженера філії «Єланецький райавтодор»;
  • Куценко Юрія Васильовича – водія автобуса Єланецької селищної ради;
  • Цибаняк Олену Василівну - помічника кухаря Єланецького дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка»;
  • Рубан Оксану Миколаївну- медичну сестру дошкільного навчального закладу №2 «Зірочка»;
  • Черненко Світлану Костянтинівну-медичну сестру територіального центру надання соціальних послуг.

За сумлінну працю, педагогічний талант, високу професійну майстерність, художньо-естетичне виховання підростаючого покоління:

- Андреєву Олену Михайлівну – керівника хореографічного колективу «Трицвіт»;

- Москаленко Інну Олександрівну – директор будинку творчості школяра;

- Жорж Ларису Іванівну, вихователя Єланецького дошкільного навчального закладу №4 «Малятко»

Продовженням свята став концерт кращих колективів Єланця під час якого поздоровлення та подарунки від селищної ради отримали Почесні жителі селища.

Цього року рішенням виконавчого комітету селищної ради звання Почесний житель селища Єланець присвоєно жителю нашого селища – Олександру Миколайовичу Слободніченко, який був нагороджений нагрудним знаком та пам’ятним подарунком.

Для дітей та їх дозвілля на святі було передбачено багато приємних несподіванок. Серед них різноманітні атракціони та дитяче анімаційне свято.

За підтримки депутатського корпусу селищної ради та селищного голови Л.Баденко незабутнім подарунком для жителів та гостей селища стала постановка творчого колективу Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії (керівник М.Берсон), виступ вокального ансамблю «Южний патруль» (керівник О.Малюк) та  виступ духовного оркестру Головного управління Національної поліції в Миколаївській області ( керівник С. Нежинкевич).