26 квітня – 32-га річниця Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2018 16:41

Більш трьох десятиліть тому слово  «Чорнобиль» обпекло серця мільйонів українців і з того часу з цим словом асоціюється скорбота,  печаль,  біль і туга за тими, хто вступив у двобій із неконтрольованим мирним атомом. Чорнобильська аварія стала найбільшою техногенною катастрофою в історії цивільної ядерної енергетики XX століття.

Сьгодні 26 квітня в парку Слави  відбувся мітинг-реквієм з нагоди 32-ї  річниці Чорнобильської катастрофи, у яких взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації О.П.Гуліна, селищний  голова Л.В.Баденко, голова громадської організації “Союз Чорнобиля” В.Ковпак , настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці отець Миколай, сільські голови, ліквідатори аварії, керівники та трудові колективи організацій, установ району та учнівська молодь.

Розпочалися заходи  з покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи в парку Слави.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих учасників ліквідації, які врятували світ ціною власного життя.

Настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці отець Миколай провів панахиду в пам'ять про постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Також, була представлена книжкова виставка «Чорнобильська трагедія - одвічний слід на Україні», до якої долучилися працівники РС ГУ ДСНС України в Миколаївській області, які продемонстрували захисний одяг та обладнання рятівників.