31.10.2017 року в сесійній залі селищної ради відбулися збори членів громадського формування Єланецької селищної ради

Дата: 31.10.2017 16:30

На зборах були присутні члени громадського формування та представники Нац. Поліції.

На порядок денний було винесено питання подальшого функціонування даного формування, було одноголосно прийнято рішення про необхідність та посилення охорони  громадського порядку, як у селищі так і в населених пунктах району.

Отже, підготовку документації про створення громадського формування відповідно до Закону України « Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» рішенням зборів, покладено на голову громадського формування та охорони громадського порядку Кирильчука М.М.