Про громадське обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання громад

Дата: 12.12.2019 15:52

12 грудня 2019 року в приміщенні селищної ради відбулося перше засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад:

- села Велика Солона  Великосолонівської сільської ради Єланецького району Миколаївської області;

- сіл Великосербулівка,Нововолодимирівка, Григорівка Великосербулівської сільської ради Єланецького району Миколаївської області;

- сіл Малоукраїнка, ДружелюбівкаМалоукраїнської сільської ради Єланецького району Миколаївської області;

- сіл Нововасилівка, Іванівка, Федоро-Михайлівка Нововасилівської сільської ради Єланецького району Миколаївської області;

- села Ольгопіль Ольгопольської сільської ради Єланецького району Миколаївської області;

- сіл Ясногородка, Крутоярка, Гражданка, Новоявленка, Михайлівка, Півні, Бугорок Ясногородської сільської ради Єланецького району Миколаївської областіу Єланецьку селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищіЄланець.

На засіданні спільної робочої групи було підготовлено проекти рішень та План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Проект рішення Про добровільне об’єднання територіальних громад

Розпорядження селищного голови Про громадське обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Пропозиції та зауваження у письмовій формі приймаються до початку проведення громадських слухань за адресою: смт.Єланець, вул.Паркова, 20 або на електрону адресу 04375079@mail.gov.ua  із зазначенням прізвища ім’я по-батькові та адреси реєстрації особи, яка їх подає; для юридичних осіб - із значенням найменування та їх місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадських слухань та за організацію розгляду пропозицій – Хібеба Наталя Петрівна.

Графік громадських слухань буде оприлюднено з  03 січня 2020 року.