Єланеччина продовжує боротьбу з сніговими заметами

Дата: 05.03.2018 15:45

3 березня  поточного року на території селища продовжувались роботи з прибирання снігу. В черговий раз було прочищено наступні  вулиці селища: Кринична, Партизанська, Степова, Квітнева, Зелений Кут, Різдвяна, Ватутіна, Мічуріна, Голубина, Куценка, Паркова, Фонтанна, Шосейна, Набережна, Чкалова, проспект Незалежності, Соборна, Шевченка.

Цього дня на вулицях селища працювало чотири одиниці снігоприбиральної техніки. Із них дві одиниці – Єланецького райавтодору, одна одиниця – ТД «Гарант» (Бугай О. (Дуднік)), одна одиниця – ФГ «Гулін В.А.» (Гулін О.)

Єланецька селищна рада дякує всім хто допоміг у розчистці вулиць селища, а саме: Бугай Олені Анатоліївні ТД «Гарант», Гуліну Олексію Володимировичу ФГ «Гулін В.А.», Моісеєнку Олександру Сергійовичу філія «Єланецький райавтодор» та працівникам благоустрою селищної ради, які відповідально та вчасно прийшли на допомогу.