Цікавих відкриттів кожного дня – усім випускникам дитячих садочків

Дата: 23.05.2018 15:26

Кінець травня щорічно ознаменований завершенням навчального процесу, проведенням свята останнього дзвоника та випускних. Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!

На території Єланецької селищної ради знаходиться чотири дошкільних навчальних заклади. Цього року  ДНЗ №1 «Ромашка» випускає сорок одного випускника, ДНЗ №2 «Зірочка» – чотирнадцять випускників, ДНЗ №3 «Сонечко» - троє випускників, ДНЗ №4 «Малятко» – сім випускників.

22.05.2018 року одними з перших відсвяткували свій випускний бал малята в ДНЗ №4 "Малятко". Вихователі затамувавши подих дивились на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частинка душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету.

Бажаємо маленьким випускникам міцного здоров’я, успіхів, звершень, цікавих відкриттів. Батькам – мудрості й терпіння, усім разом – мирного неба над головою й добробуту кожній родині.