Розпорядження щодо сесії

Дата: 14.02.2017 15:12

Селищний голова Любов Баденко підписала розпорядження про скликання п’ятнадцятої сесії  23 лютого 2017 року о 10:00 год. в залі засідань селищної ради.

Засідання постійної комісії селищної ради з питань житлово- комунольного господарства, навколишнього середовища та з земельних питань відбудеться 21.02.2017 р. о 14:00 год.

Засідання постійної комісії селищної ради з питань депутатської діяльності, законності і правопорядку відбудеться 21.02.2017 р. о 15:00 год.

Засідання постійної комісії селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів та розвитку соціальної сфери відбудеться 22.02.2017 р. о 14:00 год.

Дане розпоряджуння буде додатково доведено до відома депутатів в телефонному режимі.