Громадські обговорення у філії Північного округу ПАТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО»

Дата: 10.05.2018 15:08

10 травня 2018 року селищним головою було проведено громадські обговорення питання добровільного об’єднання в єдину громаду всього Єланецького району, ініційоване селищним головою Баденко Л.В.

Любов Баденко повідомила учасникам зборів, що за перспективним планом об’єднання територіальних громад Миколаївської області на території Єланецького району передбачається створення однієї Єланецької селищної громади за принципом «один район – одна громада». Даний перспективний план був у 2015 році підтриманий районною радою.

27 квітня 2018 року питання децентралізації та формування об’єднаної територіальної громади за участі консультантів Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України, селищного, сільських голів, голів райдержадміністрації, районної ради, депутатів різних рівнів, сільгоспвиробників, підприємців - було підтримано більшістю учасників.

«Всеодно зрозуміло, що район зберегти потрібно» - підтримала Доскалюк О.

У обговоренні взяли участь 53 чоловік, які одноголосно висловилися підтримати об’єднання всього району в одну громаду.