14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 13.12.2019 14:45

13 грудня в актовій залі Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. На території Єланецької селищної ради проживає 26 ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС,всі вони були запрошені на урочистості.

Зі словами вдячності  та  подяки за проявлену мужність і героїзм до ліквідаторів та всіх присутніх в залі звернулася селищний голова Любов Баденко: «Шановні ліквідатори, дійсно,  ціною власного життя та здоров’я  ви захистили Україну та все людство! Той подвиг, який ви здійснили, заслуговує на вічну славу і пам’ять поколінь. Єланецька селищна рада підтримує ліквідаторів-чорнобильців. Шановні ліквідатори! Ми не в змозі повернути тих, хто віддав життя за безпеку наступних поколінь, як і не повернемо покладене на вівтар світлого майбутнього здоров’я, та знайте: єланецька громада знає про ваш подвиг, поважає, цінує і буде передавати вдяку за врятоване майбутнє з покоління в покоління!»

Сценарій заходу, підготований учнями школи, був дуже цікавим і насиченим. Спогади про трагічні сторінки квітня 1986 року передані у вигляді музичних композиціЇ та музичні номери у виконанні учнів школи створили для учасників заходу теплу і невимушену атмосферу.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих під час ліквідації найстрашнішої аварії людства.

Традиційно, по завершенню заходів відбулося покладання квітів до Стелли жертвам  Чорнобильської АЕС.