Громадські слухання в селах Малоукраїнка та Федоро-Михайлівка по питанню децентралізації

Дата: 23.05.2018 14:10

22.05.2018 року відбулись громадські слухання з питання добровільного об'єднання територіальних громад в селах Малоукраїнка та Федоро-Михайлівка. Селищний голова Любов Баденко разом з депутатом районної ради Валерієм Алхімовим взяли участь в зборах на запрошення сільських голів Людмили Семоненко і Тетяни Лептуги

Любов Василівна та  Валерій Дмитрович запросили громади сіл Малоукраїнка та Федоро-Михайлівка до об’єднання  з Єланецькою селищною радою в одну територіальну громаду. Під час свого виступу Любов Василівна вкотре наголосила на тому, що потрібно обдумати, зважити, розібратись і обрати виважене рішення для того щоб зберегти наш район  єдиною територіальною громадою. Бо тільки так ми можемо вижити  підтримати один одного та зберегти інфраструктура, яку ми маємо, на підставі розрахунків, які зробили фахівці аби бути спроможною ОТГ.