28 жовтня український народ відзначає 76-у річницю визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2020 13:39

Шановні жителі єланецької громади !

Дорогі ветерани !

Щиро і сердечно вітаю вас з великим святом, що має гіркий присмак болю – Днем визволення України від фашистських загарбників.

У ці дні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Низько вклоняюся і висловлюю слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам, складаю глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн. Згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Час минає, минають роки, змінюються покоління, але пам'ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Сьогодні й надалі наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

Бажаю всім,  добра і здоров'я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.

З повагою, Єланецький селищний голова Любов БАДЕНКО