Шановні єланчани! Прийміть щирі вітання зі святом Водохреща, Богоявленням Господнім, Святим Йорданом!

Дата: 17.01.2020 13:38

Христос хрещається!

19 січня, відзначаємо свято Водохреща (Богоявлення або Йордан) - третє і завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу, яке урочисто святкують православні та греко-католики.

Цього дня християни традиційно вітаючи одні одних бажають здоров'я від цілющої йорданської святої води. Це свято споконвіку вдихає в наші душі світлу радість, зміцнює віру в добро, перемогу над усім злим та ненависним. З Божою благодаттю у серці ми творимо добрі вчинки, наповнюємо змістом життя і мріємо про мир та злагоду. Цього дня посвячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вся вода стає святою, благодатною і цілющою.

Тому хочу від себе особисто, від усієї селищної ради привітати кожного жителя громади, всім побажати міцного здоров'я, нехай цілюща йорданська вода змиє зневіру, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ, нехай зцілить наші тіла і наші душі. Бажаю Вам життєдайної енергії, щедрої долі та незламної віри у краще майбутнє. Зі святом Вас дорогі єланчани!

З повагою, Любов Баденко.