Привітання селищного голови Л.В.Баденко зі світлим святом Воскресіння Христового

Дата: 06.04.2018 12:40

Від усього серця вітаю Вас, дорогі єланчани зі світлим святом Воскресіння Христового!

Це свято кожен із нас сприймає його із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення. Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння., віри у краще майбутнє, дає нам найкращу нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Тієї миті, коли вдарять над нашою великою Україною Великодні дзвони, нехай царюють у Ваших серцях радість і душевний спокій, оселиться у Вашому житті щастя! Бажаю Вам і вашим родинам у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує Вам любов, мир та злагоду на довгії літа. Бажаю  всім здоров’я, добробуту й успіхів у добрих ділах.

Христос Воскрес!

Селищний голова                                               Л.В.Баденко