Єланецька громада ЗА створення ОТГ

Дата: 01.10.2019 12:05

Відповідно до розпорядження селищного голови №32 від 05.09.2019 року, яка ініціювала добровільне об’єднання громад району, крім Калинівської ОТГ ( Калинівська та Маложенівська сільські ради), відбулися громадські слухання по мікрорайонах селища та в селах Братолюбівка, Велідарівка.

Мешканці громади, які взяли участь в зборах, висловилися однозначно за об’єднання в одну територіальну громаду всіх сільських рад району з адміністративним центром в смт Єланець.

Письмових заяв, пропозицій, зауважень по даному питанню до селищної ради не надходило. Питання про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи буде винесено на чергову сорок четверту сесію сьомого скликання, яка запланована на 01.10.2019 року