Храмове свято церкви Різдва Пресвятої Богородиці

Дата: 23.10.2016 11:54

Храмове свято церкви Різдва Пресвятої Богородиці

21 вересня прихожани церкви Різдва Пресвятої Богородиці смт Єланець відзначили храмове свято.

Святкове богослужіння очолив настоятель храму отець Миколай, якому співслужили священики отець Василій, настоятель Свято-Покровського храму (с.Возсіятське), отець Миколай, настоятель Свято-Успінського храму (с.Калинівка), отець Іоан, настоятель Свято-Нікольського храму (с.Велика Солона).

Радість престольного свята з прихожанами церкви розділили голова райдержадміністрації О.Посашкова, голова районної ради В.Богданцев, Єланецький селищний голова Л.Баденко.

Наприкінці Богослужіння отець Миколай привітав парафіян та гостей. Дякуючи за спільну молитву, настоятель побажав всім міцного здоров’я, довгих та щасливих років життя, стійкості у вірі, миру та спокою в Україні, подякував священикам благочиння.

Після Літургії відбувся традиційний Хресний хід навколо храму. На церковному подвір’ї було звершено молебень з окропленням всіх святою водою.