Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Дата: 14.06.2019 11:52

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чуйності.

Напередодні свята в районному центрі культури і дозвілля «Зоря» відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди професійного свята працівників галузі охорони здоров'я.

Теплими словами зі сцени вітали своїх колег головний лікар центральної районної лікарні І.Моторний, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги В.Мачушенко та голова районної організації профспілки працівників охорони здоров’я України І.Чернік.

Зі словами подяки та привітаннями зі святом до всіх присутніх звернулася Єланецький селищний  голова Л.В.Баденко. Любов Василівна  подякувала медикам за їх злагоджену, професійну роботу та відзначила, що робота медиків заслуговує на особливу та щиру повагу та побажала міцного здоров’я, родинного затишку та миру.

За сумлінну працю , значний особистий внесок у зміцнення здоров’я населення району, з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника, грамотами, подяками за рішенням виконавчого комітету Єланецької селищної ради та преміями по 500 гривень було відзначено слідуючих медичних працівників:

• Моторного Ігоря Єгоровича – головного лікаря КНП «Єланецька ЦРЛ»,
  • Мачушенко Валентину Іванівну – головного лікаря КНП «Єланецький РЦПМСД»,
  • Моторну Тетяну Олександрівну – лікаря-стоматолога-терапевта КНП «Єланецька ЦРЛ»,
  • Чернік Інну В’ячеславівну – лікаря-лаборанта КНП «Єланецька ЦРЛ»,
  • Піскуна Анатолія Івановича – лікаря-травматолога КНП «Єланецька ЦРЛ»,
  • Моргун Наталію Володимирівну – лікаря акушер-гінеколога КНП «Єланецька ЦРЛ»,
  • Щербаченка В’ячеслава Дмитровича – районного лікаря-педіатра КНП «Єланецька ЦРЛ»,
  • Денисюк Вікторію Володимирівну – лікаря-невролога КНП «Єланецька ЦРЛ»,
  • Шапошник Наталію Василівну – сімейного лікаря КНП «Єланецький РЦПМСД»,
  • Минець Ольгу Іванівну – заступника головного лікаря КНП «Єланецький РЦ ПМСД»

Єланецька селищна рада висловлює щиру подяку депутату районної ради та фермеру селищної ради Істраті Миколі Івановичу  за надання щорічної спонсорської допомоги для вручення премій працівникам лікарні.

Щиро дякуємо Вам, Миколо Івановичу, за спонсорську  підтримку та активну участь в житті селища, бажаємо  вагомих здобутків та нескінченної ділової енергії  для реалізації нових планів, щастя, здоров’я, миру і злагоди в Вашій родині