Засідання «Клубу людей поважного віку»

Дата: 28.02.2018 11:34

27 лютого в кафе «Ольга» в приємній та теплій обстановці відбулася зустріч «Клубу людей поважного віку» з працівниками благоустрою церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Зустріч пройшла під гаслом «Таємниця імені твого». Під час якої звучали вітальні слова, кожному з присутніх присвячувалися дуже гарні вірші про його ім’я та звучали пісні.

Любов Баденко завітала, щоб висловити свою вдячність людям, які займаються благоустроєм нашої церкви та озелененням церковного двору. Любов Василівна, від усієї громади подякувала цим людям, за те, що церква буяє яскравими барвами, коли квітнуть її клумби, за чистоту та охайність церковного приміщення. Побажала всім міцного здоров’я та Божої благодаті на многії літа.