29 травня на території Єланецької селищної ради відбувся Всеукраїнський велодень

Дата: 23.10.2016 10:57

« Нехай велосипед серця єднає!»

На цей День чекало  чимало  людей…Хтось просто хотів прийти і поспостерігати за святом…Хтось – проїхатись колоною по рідному містечку…Хтось – відчути подих єдності та спорту… А хтось – просто зробити щось нове й цікаве в своєму селищі.

29 травня – це той День, який закарбується в пам’яті єланчан, як День спорту та єднання.

З  10:00 розпочалося свято, на яке чекали як  діти, так і дорослі. Площа селища, як ніколи, була всіяна велосипедистами. До нас завітала  команда велосипедистів з Братського. Не дивлячись на прокладений шлях, учасники були бадьорими та життєрадісними.

Учасники велопараду мали різні вікові категорії: від діточок на триколісних агрегатах, до людей поважного віку.

Не дивлячись на рясні дощі, які, як ніколи ,поливають наші землі, цього дня було сонячно та ясно.

Одразу, післі привітання зі сцени, в якості сувенірів на згадку про Велодень,всім учасникам свята видалися  світловідбиваючі стрічки.

Першим етапом «Велодню» - став велопарад, який супроводжувався працівниками ДАЇ та каретою швидкої. Це видовище було дивовижним та вражаючим.

Не зважаючи на те, що викид адреналіну в дітей просто зашкалював, всі стримували свої емоції та дотримувалися всіх  норм та правил безпеки поведінки на дорозі.

Після велозаїзду, на всіх чекав солодкий стіл, який був організований завдяки спонсорам: В.А.Гуліну  та громадській організації спілки підприємців Єланецького району.

Учасники заїзду мали змогу випити водички та поласувати солодощами.

Далі на всіх чекали різноманітні конкурси, призи та чудовий настрій.

Від імені Єланецькоговелоклубу «Горизонт», хочимо привітати всіх, хто приєднався до нашого свята і побажати миру, здоров’я та бути активними в своєму житті.

Особливі слова вдячності спонсорам свята, які ніколи  не залишаються осторонь різних питань. І, сподіваємось, що наступного року велопарад буде ще більшим і ще цікавішим!

УчасникиЄланецькоговелоклубу «Горизонт»

Фото без опису   Фото без опису