Зустріч з головним лікарем Вознесенської центральної районної лікарні

Дата: 09.11.2017 10:47

8 листопада в сесійній залі селищної ради відбулася зустріч з головним лікарем Вознесенської центральної районної лікарні В.Красьохой, в якій взяли участь голова райдержадміністрації О.Посашкова,  головний лікар центральної районної лікарні І.Моторний, селищний та сільські голови, депутати районної та селищної рад.

В.Красьоха проінформував присутніх про роботу центральної районної лікарні, функціонування відділень ЦРЛ, надання медичних послуг.

В ході зустрічі розглянуто питання щодо співпраці медичних закладів в умовах медичної реформи, а саме в умовах створення Вознесенського госпітального округу. Також, обговорено механізми розрахунків (міжбюджетних трансфертів) за надання медичних послуг жителям Єланецького району у Вознесенській центральній районній лікарні.