Комунальне підприємство «Єланецьводопостач» отримало дві нові автоцистерни для перевезення питної води

Дата: 02.01.2019 10:45

Згідно розпорядження КМУ №423 від 13.06.2018 року, зі змінами, за кошти державної субвенції, закуплено два спеціальних вантажних автомобіля для перевезення питної води. Державна субвенція була виділена  урядом за сприянням депутата Верховної Ради О.П.Лівіка.

02.10.2018 року було оголошено тендер на закупівлю двох автоцистерн  на суму 4млн 300тис грн. Закупівля проводилася за типом  відкриті торги.

09.10.2018 року  в результаті електронного аукціону було визначено переможцем ТОВ «АВТО-РЕГІОН», та  09.11.2018 року підписано договір на придбання двох автоцистерн.

27.12.2018 року комунальне підприємство «Єланецьводопостач» отримало дві нові автоцистерни для перевезення питної води.

Єланецька селищна рада, депутатський корпус та вся наша громада, щиро дякують депутату Верховної Ради О.П.Лівіку за піклування, за небайдужість до проблем нашої громади. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії та нових звершень.